Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W TAEKWON-DO

Utworzono dnia 17.05.2019
Czcionka:

Uczniowie naszej szkoły rozwijają swoje pasje na zajęciach pozalekcyjnych już od najmłodszych lat. Dwoje z nich, rodzeństwo: Alicja z oddziału przedszkolnego 6-latków i Antoni Gil z klasy pierwszej wzięli udział w zawodach taekwondo i pointfighting, w których zdobyli czołowe miejsca. Antoni Gil zajął III miejsce w I Pucharze Polski Pointfighting Dzieci i III miejsce w Tiger Open Cup w konkurencji walki soft- kalaki. Alicja Gil zajęła dwa III miejsca: techniki szybkościowe i techniki specjalne oraz II miejsce w walkach soft- kalaki.

Gratulujemy rodzeństwu.

Gratulacje należą sie także rodzeństwu Śmigielskich : Magdalena-uczennica klasy IV która, po raz kolejny  sięgnęła po medale.W dniach 13-14 kwietnia na Mistrzostwach Polski TAEKWON-DO ITF  zdobyła srebro w technikach specjalnych i brąz w walkach semi hogo. Karol w tym samym turnieju stanął na I miejscu podium w walkach soft -kalaki. Natomiast w I Pucharze Polski Pointfighting Dzieci zajął III miejsce w kat. 24kg.

Mamy nadzieję ze nasi uczniowie w dalszym ciągu będą rozwijali swoje pasje i zdobywali tak wysokie miejsca-tego serdecznie im życzymy.