SZKOŁA PODSTAWOWA W DRATOWIE im. Jana Brzechwy

BAL KARNAWAŁOWY!

Utworzono dnia 27.01.2024

W sobotę 27 stycznia 2024r. dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniowie klas I-III  oraz klas IV-VIII  wspaniale bawili się na balu karnawałowym przygotowanym prze Radę Rodziców ze wsparciem wychowawców i nauczycieli. Po raz kolejny rodzice wykazali się ogromną pomysłowością i zaangażowaniem, by w jak największym stopniu  sprawić dzieciom radość, wywołać uśmiech na ich twarzach. By tym miłym akcentem zakończyć pierwszy semestr nauki i rozpocząć wyczekiwane przez uczniów ferie zimowe.

Udział w balu wzięli licznie przybyli rodzice i uczniowie. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje karnawałowe, w pięknie przystrojonej sali, miały możliwość wspólnych zabaw przy muzyce. Towarzyszyły im liczne atrakcje i niespodzianki przygotowane przez Radę Rodziców: baloniki, świecące bransoletki, znaczki odblaskowe, słodkie upominki, a także malowanie twarzy. Rodzice zadbali także o poczęstunek dla wszystkich uczniów: kanapki, ciasto i napoje. Oni też czuwali nad doborem utworów muzycznych  i przebiegiem różnych zabaw. Przebrani w kolorowe stroje, wcielając się w różne postaci, dodatkowo zachęcali dzieci do wspólnej, tanecznej zabawy. Wyczekiwanym i bardzo ważnym momentem,  zwłaszcza dla najmłodszych uczestników balu, była wizyta Św. Mikołaja, który niestrudzenie obdarowywał dzieci przygotowanymi prezentami.  Mamy nadzieję, iż dzisiejsza zabawa dostarczyła wszystkim radosnych doznań, na długo zapadnie w pamięci uczniów i rodziców. Rozpali zapał do podejmowania kolejnych działań na rzecz szkoły.

Dziękujemy za pomoc organizatorom i wszystkim osobom uczestniczącym w dzisiejszym balu!

BAL KARNAWAŁOWY W SZKOLE.

Utworzono dnia 27.01.2024, 21:44

Sb