MIKOŁAJKI, JAK Z BAJKI!

Utworzono dnia 06.12.2022

Dzień 6 grudnia w naszej szkole upłynął w wyjątkowo bajecznej atmosferze.  Już od samego rana Św. Mikołaj  obdarowywał wszystkich prezentami. Z inicjatywy Rady Rodziców zorganizowano  „Dzień ulubionej postaci z bajki”, by dać dzieciom najwspanialszy prezent- radość  i wspaniałą zabawę, by wszyscy mogli przenieść się choć na chwilę w krainę bajek.  W tym dniu chętni uczniowie oraz nauczyciele mogli przebrać  się za ulubioną postać z bajki lub inną wymyśloną postać.  Kreatywność i pomysłowość  dzieci była ogromna. Z zachwytem podziwialiśmy różne stroje. Główną atrakcją dnia, oprócz  wizyty św. Mikołaja, była niespodzianka, jaką przygotowali nam rodzice. Była to wspaniale przygotowana inscenizacja, znanego wszystkim uczniom utworu J. Brzechwy pt. „Kaczka Dziwaczka” Rodzice wcielili się w role i  w bardzo atrakcyjny i humorystyczny  sposób zaprezentowali  treść wiersza. Nie zabrakło pomysłowych kostiumów i scenografii, a przede wszystkim porcji wspaniałej zabawy, jakiej dostarczyli nasi artyści. Uznanie uczniów było tak ogromne, że  rodzice  odgrywali swoje role na bis.  Pełni uznania dla pomysłowości  i zdolności aktorskich rodziców, wszyscy choć na chwilę przenieśli się do krainy bajek, by móc czerpać energię do dalszej pracy.

Dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas i dostarczenie wszystkim radosnych przeżyć!

MIKOŁAJKI, JAK Z BAJKI!

Utworzono dnia 06.12.2022, 22:16