Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
SZKOŁA PODSTAWOWA W DRATOWIE im. Jana Brzechwy

Przemowienie dyrektora z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Utworzono dnia 23.06.2022

 

38,621 Narożny Kwiat Grafika Wektorowa, Clipartów i Ilustracji - 123RF

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy szkoły!

 

Drodzy Uczniowie!

         Nadeszła chwila, której oczekiwaliście od początku września – dzisiaj kończymy ten szczególny rok szkolny, który był pełen niespodzianek, wyzwań   dla całej naszej społeczności.
Na szczęście w dobrym zdrowiu, które jest przecież wartością nadrzędną, dotarliśmy do końca roku szkolnego.

           Gratuluję wszystkim Uczniom otrzymującym promocję do następnej klasy. Dziękuję Wam za wielki wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywanie nowych umiejętności. Gratuluję wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych. Wiem, że pracowaliście z całych sił, by rozwijać się jak najlepiej.  Odnosiliście sukcesy w wielu dziedzinach, co oznacza, iż Wasz potencjał i możliwości są nieocenione. Jestem przekonana, że w nowym roku szkolnym będziecie kontynuować swój rozwój.

        Absolwentom życzę wytrwałości w dążeniu do celu, którym jest ukończenie szkoły średniej. Kochani Uczniowie! Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach! Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie. Jesteście absolwentami Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dratowie i pamiętajcie, że  zawsze będziemy Was miło wspominać. Życzę Wam abyście w nowych szkołach odnaleźli swoje miejsce, byście znaleźli nowych przyjaciół, jednocześnie nie zapominając o dawnych znajomościach, miejscach i ludziach, z którymi byliście dotychczas związani.

Szanowni Rodzice!

          Dziękuję za współpracę, za wszelkie działania wspierające szkołę, za zrozumienie, budowanie pozytywnego wizerunku szkoły i zaangażowanie. Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców szkoły, ogromnie dziękuję.

 

Koleżanki i koledzy!

              Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły dziękuję za włożony trud, za życzliwość troskę o kształcenie właściwych postaw naszej młodzieży. Dziękuję za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, za włożony trud w wychowanie, bezpieczeństwo naszych wychowanków i za dbałość o edukację, chociaż z wielu powodów nie był to dla nas łatwy rok.   Serdecznie dziękuję za wszelkie inicjatywy, które przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły w środowisku lokalnym.

 

Życzę wszystkim bezpiecznego, spokojnego i udanego wypoczynku.         

Do zobaczenia we wrześniu !
Dyrektor Szkoły: Katarzyna  Hałas

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 27

W poprzednim tygodniu: 100

W tym miesiącu: 54

W poprzednim miesiącu: 546

Wszystkich: 66623