Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
SZKOŁA PODSTAWOWA W DRATOWIE im. Jana Brzechwy

Sukcesy w badmintonie

Utworzono dnia 01.02.2022

W Zamościu w dniu 30 stycznia 2022roku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Badmintona.

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z gminy Ludwin.

I miejsce w Młodzikach chłopców zdobyli ze Szkoły Podstawowej w Dratowie  Bartosz Rychlicki, Piotr Macuba i Konrad Siedlecki.

II miejsce Młodzikach  zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Ludwinie Julia Siwek, Lena Jedut i Klaudia Wakuła.

Zaś zawodniczki i zawodnicy Młodzik Młodszy zajęli po III miejscu w swoich kategoriach.

III miejsce zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Dratowie w składzie Lena Potapiuk, Adrianna Żebrowska i Natalia Maliszewska.

III miejsce chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Dratowie w składzie Michał Guz, Adam Żebrowski i Paweł Karaś ze Szkoły Podstawowej w Ludwinie.

Natomiast Emil Wilczek zajął II miejsce w kategorii Żak ze Szkoły Podstawowej w Ludwinie w składzie mieszanym ze Szkołą z Łęcznej.

W zawodach wzięło udział 24 reprezentacje z województwa lubelskiego nasi reprezentanci stali 5 razy na podium najwięcej ze wszystkich Szkół.