Obszar nr 7- zajęcia niezorganizowane

Nasi uczniowie chętnie angażują się w różne aktywności fizyczne. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w ich udziale w licznych zawodach sportowych i turniejach.

1) Udział w VII Międzynarodowym Turnieju w Badmintonie.

13.03.14. został po raz kolejny rozegrany Międzynarodowy Turniej w Badmintonie. Pomimo dużej konkurencji, nasi uczniowie zajeli jedne z czołowych miejsc. W grze pojedyńczej w kategorii dziewcząt Julia Szelepusta (kl.IV) zajęła II miejsce, Agnieszka Nawrocka (kl.IV) zajęła IV miejsce. Również chłopcy odnieśli spore sukcesy. Michał Pietrzela (kl.IV) zajął II miejsce, oraz Gabriel Banach (kl.IV) miejsce III. Nasi zawodnicy sprawdzili się również w grze podwójnej. Para J. Szelepusta- A. Nawrocka uplasowała się na II miejscy w kategorii dziewcząt, para M.Pietrzela- G. Banach zajęła miejsce II w kategorii chłopców. W imprezie brało udział 20 najlepszych zespołów z Polski oraz reprezentanci Łotwy, Litwy, Słowacji i Ukrainy. W sumie w imprezie rywalizowało 276 uczestników.

2) Grand Prix Lubelszczyzny w badmintonie.

W marcu 2014r., nasi uczniowie brali udział w turnieju o Grand Prix Lubelszczyzny, w którym wystartowało 165 zawodników. Również tym razem nasi mali sportowcy nie zawiedli. Kolejne sukcesy odnieśli:

- Julia Szelepusta kl.IV

- Agnieszka Nawrocka kl.IV