Obszar nr 8- aktywność w gronie rodziny

1) Wyścig kolarski "O grono jarzębiny"

Nasza szkoła jest współorganizatorem wyścigu, który odbywa jest od 13 lat we współpracy z Urzędem Gminy Ludwin i Starostwem Powiatowym w Łęcznej. W wyścigu biora udział uczniowie naszej szkoły, ich rodzice oraz inni uczestnicy z całego kraju. Wyścig cieszy się dużą popularnością wśród społeczności lokalnej.

2) Piknik rodzinny "Święto Pieczonego Ziemniaka"

Co roku, w naszej szkole jest organizowana impreza rodzinna pod hasłem "Święto Pieczonego Ziemniaka". Głównym celem pikniku jest integracja społeczności szkolnej oraz lokalnej. Impreza jest organizowana we współpracy z Radą Rodziców naszej szkoły.

3) Piknik rodzinny "Święto Rodziny- Dzień Sportu"

02.06.2014 odbędzie się w naszej szkole piknik rodzinny "Święto Rodziny", połączony z Dniem Sportu. Uczniowie, ich rodzice, oraz nauczyciele wezmą udział w licznych konkurencjach sportowych. Głównym celem planowanej imprezy jest propagowanie aktywnego trybu życia w gronie rodziny oraz integracja środowiska szkolnego i lokalnego.

4) Udział w akcji "Cała Polska Biega"

W ramach akcji, co roku w maju uczniowie naszej szkoły oraz ich rodzice biorą udział w "Ludwińskim Biegu o Uśmiech Wiosny". Zwolennicy aktywnego wypoczynku spotykają się przy hali sportowej w Ludwinie. Bieg jest świetną okazją do propagowania aktywnego trybu życia oraz do integracji środowiska lokalnego.

Wrzesień 2018